Våra medarbetare har lång branscherfarenhet, många har varit anställda i bolaget i över tjugo år. Efter så lång tid kan man en hel del om vattenledning. Hör av dig om du har någon fråga, vi hjälper gärna till.

Medarbetare – Kundtjänst/Order

Medarbetare – Försäljning

Adriana Rasmussen

Adriana Rasmussen

Kundservice

Tel: 0479-255 03
adriana.rasmussen@trio-perfekta.se

Stefan Nordin

Stefan Nordin

Försäljning Distrikt Mellan

Mobil: 0708-77 75 62
stefan.nordin@trio-perfekta.se

Jonas Henriksson

Jonas Henriksson

Försäljning Distrikt Södra / Distrikt Norrland

Mobil: 0708-98 05 38
jonas.henriksson@trio-perfekta.se

Gunilla Grimmer

Försäljning kontor

Tel: 0479-255 07

gunilla.grimmer@trio-perfekta.se

Medarbetare – Marknad

Johan Niklasson

Johan Niklasson

VD

Tel: 0479-255 06
Mobil: 0734-411 227
johan.niklasson@trio-perfekta.se

Anette Persson

Marknadskoordinator

Tel: 0479-255 31

anette.persson@trio-perfekta.se

Medarbetare – Produktutveckling

Anders Persson

Anders Persson

Produktutveckling/Kvalitet/Miljö

Tel: 0479-255 13
anders.persson@trio-perfekta.se

Robert Johansson

Robert Johansson

Produktchef

Tel: 0479-255 38
Mobil: 0730-784 884
robert.johansson@trio-perfekta.se

Monika Helmersson

Produktutveckling

monika.helmersson@trio-perfekta.se